Naklejkowe przebieranki. Lamy

Naklejkowe przebieranki. Lamy - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,2 MB
NAZWA PLIKU
Naklejkowe przebieranki. Lamy.pdf
ISBN
7805487270794

OPIS

Zapraszamy do kolorowego i puchatego świata lam i alpak, które żyją w Ameryce Południowej. Każda z nich ma niezwykłą moc, dzięki której może używać magicznych zaklęć. Ty też wypowiedz tajemnicze zaklęcie i za pomocą naklejek odmień każdą lamę i przyjazną alpakę. Możesz dowolnie zmieniać im ozdoby, dekoracje zgodnie z własnymi upodobaniami. Poczuj się, jak stylistka i baw się strojami, dodatkami i wspaniałymi naklejkami.

Ty też wypowiedz tajemnicze zaklęcie i za pomocą naklejek odmień każdą lamę i przyjazną alpakę. W naszych ubierankach poczujesz się jak stylistka, będziesz przekopywać się przez bezdenne szafy i stworzysz niepowtarzalne kreacje. Naklejkowe przebieranki. Lamy - Zapraszamy do kolorowego i puchatego świata lam i alpak, które żyją w Ameryce Południowej.

Każda z nich ma niezwykłą moc, dzięki której może używać magicznych zaklęć. Ty też wypowiedz tajemnicze zaklęcie i za pomocą naklejek odmień każdą lamę i...

POWIĄZANE KSIĄŻKI