Love-Hate, Hate-love

Love-Hate, Hate-love - Anna Wolf | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wolf
WYMIAR
5,81 MB
NAZWA PLIKU
Love-Hate, Hate-love.pdf
ISBN
2557146017408

OPIS

Nick Montgomery i Melinda Rourke od lat pałają do siebie nienawiścią. A właściwie on nią pała. Ma żal do kobiety, że zrobiła z niego idiotę, kiedy byli jeszcze nastolatkami.Czy tego chcą, czy nie, stają się rodziną, gdy jego brat i jej siostra postanawiają powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Jednak – chociaż minęło wiele lat – Nick nie potrafi wybaczyć Melindzie.Wkrótce się dowiedzą, że mimo wzajemnych uprzedzeń będą musieli zakopać topór wojenny, bo w obliczu rodzinnej tragedii zostają opiekunami, a właściwie rodzicami, dwojga osieroconych dzieci.Czy Nick i Melinda będą w stanie sprostać powierzonemu im zadaniu w imię wyższego dobra?Nikt nie mówił, że mają się pokochać, a przynajmniej mężczyźnie wydaje się to niemożliwe.Opis pochodzi od wydawcy.

If playback doesn't begin shortly, try restarting your device. You're signed out.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! "Hate - love, love- hate " jest moim drugim spotkaniem z piórem Anny Wolf, które w moim odczuciu wypadło troszkę słabiej niż "Zimowe serca" dlaczego? Zacznę od tego, że uwielbiam książki z motywem " hate-love ", uwielbiam tę grę słów, te momentami wredne odzywki i jad połączony z uczuciem w stosunku do tej drugiej strony. Love, Hate, Love Lyrics: I tried to love you, I thought I could / I tried to own you, I thought I would / I want to peel the skin from your face / Before the real you lays to waste / You told me I... Sprawdź o czym jest tekst piosenki Love, Hate, Love nagranej przez Alice in Chains. Na Groove.pl znajdziesz najdokładniejsze tekstowo tłumaczenia piosenek w polskim Internecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI