Juventus. Ilustrowana historia Starej Damy

Juventus. Ilustrowana historia Starej Damy - Marco La Villa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marco La Villa
WYMIAR
3,96 MB
NAZWA PLIKU
Juventus. Ilustrowana historia Starej Damy.pdf
ISBN
2282492139349

OPIS

Począwszy od ikon pokroju Giampiero Bonipertiego, przez czasy, w których błyszczeli Michel Platini i Zbigniew Boniek, aż do współczesności, kiedy publikę czarowali Zinédine Zidane, Alessandro del Piero czy Andrea Pirlo – Juventus zawsze posiadał w składzie gwiazdy rozpalające tłumy do czerwoności. Historia tego klubu to jednak nie tylko pojedyncze ikony, ale i mistrzowskie tytuły, skandale, a nawet… rodzinne tragedie. Chcecie ją poznać?„Ilustrowana historia Starej Damy” to pełna faktów, a jednocześnie dostarczająca emocji książka pełna niepublikowanych wcześniej materiałów archiwalnych, w tym wywiadów oraz dokumentów, które będą nie lada gratką dla kibiców piłkarskich na całym świecie. Ta pozycja to literacka pamiątka, po którą fani sięgać będą przez kolejne pokolenia.Mnóstwo unikatowych zdjęć sprawia, że to wydawnictwo nie tylko dla miłośników klubu Agnellich, ale i wszystkich fanów futbolu, którzy zyskują unikatowe źródło informacji o tym, jak piłka nożna ewoluowała w ciągu ostatniego stulecia.Weźcie w dłoń biblię kibica Juventusu!

Ilustrowana historia Starej Damy | Autorzy: Marco i Mauro La Villa Rok wydania: 2020 ISBN: 978-83-812981-6-2 Ilość stron: 384 | Książki sportowe \ Piłka nożna | Antykwariat Sportowy | Książki, pamiątki sportowe, gadżety klubowe "Juventus. Ilustrowana historia Starej Damy" to nie kolejna książka o historii Juventusu.

Począwszy od ikon pokroju Giampiero Bonipertiego, przez czasy, w których błyszczeli Michel Platini i Zbigniew Boniek, aż do współczesności, kiedy publikę czarowali Zinédine Zidane, Alessandro del Piero czy ... Ilustrowana historia Starej Damy. Począwszy od ikon pokroju Giampiero Bonipertiego, przez czasy, w których błyszczeli Michel Platini i Zbigniew Boniek, aż do współczesności, kiedy publikę czarowali Zinédine Zidane, Alessandro del Piero czy Andrea Pirlo - Juventus zawsze posiadał w składzie gwiazdy rozpalające tłumy do czerwoności. Opis z okładki książki "Juventus.

POWIĄZANE KSIĄŻKI