Gwiazdka. Nie przeszkadzać!

Gwiazdka. Nie przeszkadzać! - Barbara Supeł | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Supeł
WYMIAR
6,44 MB
NAZWA PLIKU
Gwiazdka. Nie przeszkadzać!.pdf
ISBN
3948818943977

OPIS

Boguś i Anielka chcą włączyć się w świąteczne przygotowania, ale jak to dzieci, mimo najlepszych chęci, nie zawsze wszystko robią perfekcyjnie i dobrze. A to krzywo polukrują pierniki, a to zawieszą na kominku brudne skarpety na prezenty, a to pobrudzą szyby… Ich starania obserwuje mysz i bardzo się obawia, że ich zachowanie może zostać zinterpretowane przez Mikołaja, że są niegrzeczne, i nie dostaną gwiazdkowych prezentów… Mysz stara się więc naprawić ich „ błędy”. Każdy przecież powinien otrzymać gwiazdkowy prezent…Ciepła, urocza i bardzo zabawna świąteczna opowieść, idealna na czas Bożego Narodzenia!

A to krzywo polukrują pierniki, a to zawieszą na kominku brudne skarpety na prezenty, a to pobrudzą s ... Gwiazdka.

NIE PRZESZKADZAĆ! - 9881688666 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-11-11 - cena 22,18 zł €7.36 - Boguś i Anielka chcą włączyć się w świąteczne przygotowania, ale jak to dzieci, mimo najlepszych chęci, nie zawsze wszystko robią perfekcyjnie i dobrze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI