Głos bogów. Trylogia Era Pięciorga. Księga 3

Głos bogów. Trylogia Era Pięciorga. Księga 3 - Trudi Canavan | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Trudi Canavan
WYMIAR
12,10 MB
NAZWA PLIKU
Głos bogów. Trylogia Era Pięciorga. Księga 3.pdf
ISBN
9903719265301

OPIS

W swej nowej roli obrończyni Siyee, Auraya śledzi dostrzeżonego w ich krainie obcego. Spotyka tajemniczą kobietę twierdzącą, że jest przyjaciółką Mirara, która składa jej propozycję nie do odrzucenia. Musi jednak ukrywać ją albo narazić się na gniew bogów. Na południu Mirar zyskuje akceptację i szacunek, kiedy zajmuje dawną pozycję wśród swego ludu, ale ta wolność ma swoją cenę. Tymczasem Emerahl może w końcu przyłączyć się do Myślicieli w ich poszukiwaniach Zwoju Bogów, ale być może prawda nie zostanie jej objawiona w formie, jakiej się spodziewa. Pentadrianie, rozczarowani klęską z rąk Cyrklian, spiskują, by pokonać swych nieprzyjaciół sposobami innymi niż bezpośrednia walka. Kiedy umiera szansa na pokój, dwoje ludzi znów nieubłaganie wciąganych jest w wojnę. Auraya nie może uniknąć konfliktu. Kluczem do wszystkiego mogą jednak być Dzicy, którzy wyruszają na poszukiwanie sekretów pogrzebanych dawno temu. Sekretów, które mogą zmienić świat.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

Bogowie żądają coraz więcej i kapłanka odkrywa, że musi wybierać między tymi, któ KsiążkaGłos Bogów Era Pięciorga 3autorstwaTrudi Canavan ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Głos Bogów Era Pięciorga 3 - Trudi Canavan (Książka) - Księgarnia Medyczna PZWL Zaloguj się £4.24 - Mimo nadziei na pokój, Auraya - będąca teraz opiekunką Siyee - nie potrafi uniknąć wmieszania w narastający konflikt. Bogowie żądają coraz więcej i kapłanka odkrywa, że musi wybierać między tymi, któ Sukces "Trylogii Czarnego Maga" powtórzyła kolejna trylogia autorki również utrzymana w konwencji fantasy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI