American Savages. Seria Ruthless People. Tom 3

American Savages. Seria Ruthless People. Tom 3 - J.J. McAvoy | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
J.J. McAvoy
WYMIAR
11,50 MB
NAZWA PLIKU
American Savages. Seria Ruthless People. Tom 3.pdf
ISBN
4268595562478

OPIS

Trzeci tom serii, która zachwyciła miłośników romansów mafijnych!Rodzina Callahanów i ich imperium rozpada się w drobny pył. Liam znalazł się w więzieniu, a Melody zaginęła. Zdaniem policji to mężczyzna jest odpowiedzialny za zniknięcie kobiety, a nawet jej śmierć. Mimo że Liam jest wściekły na Melody, chętnie się dowie, gdzie, do cholery, podziała się jego żona.Za tym wszystkim stoi jeden człowiek – szef FBI, Avian Doers. Wszystko potoczyło się dokładnie tak, jak zaplanował. Jednak jeżeli myśli, że Liam i Melody się poddadzą, jest w błędzie. To zdecydowanie nie leży w ich naturze.Kiedy wrócą, poleje się krew. Tym razem nie będą się bawić. Nikogo nie oszczędzą.J.J. McAvoy urodziła się w Montrealu w Kanadzie. Obecnie mieszka w Virginii. Uwielbia chodzić do kina oraz gotować. Kocha muzykę, pomimo że nie potrafi śpiewać ani tańczyć.Kiedy zaczęła pisać Ruthless People, nie przypuszczała, że powieść spodoba się tak wielu czytelnikom. Pisanie jest jej prawdziwą pasją.Opis pochodzi od wydawcy

Premiera: 2020-12-02. Księgarnia internetowa merlin.pl 07 grudnia 2020, poniedziałek: ilość produktów w dziale książki: 127 100, Zobacz mapę kategorii: książki Książka: American savages Tom 3.

Liam znalazł się w więzieniu, a Melody zaginęła. Zdaniem policji to mężczyzna jest odpowiedzialny za zniknięcie kobiety, a nawet jej śmierć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI