Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk

Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk - Holly Webb | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
9,98 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk.pdf
ISBN
6795319190410

OPIS

Amelia zwiedza ogromny, stary dom, w którym jej rodzina spędza Święta Bożego Narodzenia. W czasie jednej z takich wypraw znajduje ukryty na strychu bardzo stary pamiętnik. Okazuje się, że pamiętnik ten należy do chłopca, który znalazł małego, samotnego wilczka i postanowił się nim zaopiekować. Nagle Amelia budzi się w mroźnej, zimowej, odległej krainie… wprost z pamiętnika. Chłopiec marzy o tym, aby ktoś pomógł mu uratować zagubionego wilczka… Jego marzenie się spełnia i pewnego dnia pojawia się tajemnicza Amelia. Czy działając wspólnie, dzieci odnajdą mamę wilka w tej odludnej zimowej krainie?

W czasie jednej z takich wypraw znajduje ukryty na strychu bardzo stary pamiętnik. Okazuje się, że pamiętnik ten należy do chłopca,...

12,36 zł 19,99 zł Na ratunek śnieżnym panterom. Zaopiekuj się mną Webb Holly.

POWIĄZANE KSIĄŻKI