Pobaw się ze mną mój pieseczku

Pobaw się ze mną mój pieseczku - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,4 MB
NAZWA PLIKU
Pobaw się ze mną mój pieseczku.pdf
ISBN
5764929004752

OPIS

Seria do AKTYWNEGO CZYTANIA, w którym uczestniczy dziecko Jeden DZIEŃ z życia PIESKA Łatka WPADAJĄCA W UCHO rymowanka oraz UROCZE ilustracje Treść PRZYSTĘPNA dla maluszka Uczy WRAŻLIWOŚCI i EMPATII Przyjazna w DOTYKU okładka z WELUROWYMI elementami W książeczce został przedstawiony JEDEN DZIEŃ z życia pieska Łatka. Mały czytelnik uczestniczy w aktywnym czytaniu. Książka mu podpowiada, jak ZAOPIEKOWAĆ SIĘ zwierzątkiem, m.in. WYJŚĆ z nim na spacer, RZUCIĆ mu piłeczkę, WYTRZEĆ sierść i PRZYTULIĆ na dobranoc. Zachęta do AKTYWNOŚCI ułatwia dziecku NAWIĄZANIE WIĘZI ze zwierzęcym bohaterem. PRZYJAZNE ILUSTRACJE zainteresują każdego maluszka, a drobne elementy pojawiające się na różnych stronach umożliwiają zabawę na SPOSTRZEGAWCZOŚĆ. Publikacja jest odpowiednia DLA MALUSZKÓW, które dopiero zaczynają swoją przygodę z książkami.

ISBN: Opis . Seria do AKTYWNEGO CZYTANIA, w którym uczestniczy dziecko, Jeden DZIEŃ z życia PIESKA Łatka, ... Opis: Pobaw się ze mną.

Pobaw się ze mną - AWM Agencja Wydawnicza już od 11,05 zł - od 11,05 zł, porównanie cen w 8 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, POBAW SIĘ ZE MNĄ MÓJ PIESECZKU.

POWIĄZANE KSIĄŻKI