Pobaw się ze mną mój koteczku

Pobaw się ze mną mój koteczku - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,41 MB
NAZWA PLIKU
Pobaw się ze mną mój koteczku.pdf
ISBN
8126298962498

OPIS

Seria do AKTYWNEGO CZYTANIA, w którym uczestniczy dziecko Jeden DZIEŃ z życia KOTKA Rudaska WPADAJĄCA W UCHO rymowanka oraz UROCZE ilustracje Treść PRZYSTĘPNA dla maluszka Uczy WRAŻLIWOŚCI i EMPATII Przyjazna w DOTYKU okładka z WELUROWYMI elementami W książeczce został przedstawiony JEDEN DZIEŃ z życia kotka Rudaska. Mały czytelnik uczestniczy w aktywnym czytaniu. Książka mu podpowiada, jak ZAOPIEKOWAĆ SIĘ zwierzątkiem, m.in. PODRAPAĆ je za uszkiem, POBAWIĆ SIĘ z nim piłeczką, PODSUNĄĆ mu miseczkę z posiłkiem. Zachęta do AKTYWNOŚCI ułatwia dziecku NAWIĄZANIE WIĘZI ze zwierzęcym bohaterem. PRZYJAZNE ILUSTRACJE zainteresują każdego maluszka, a drobne elementy pojawiające się na różnych stronach umożliwiają zabawę na SPOSTRZEGAWCZOŚĆ. Publikacja jest odpowiednia DLA MALUSZKÓW, które dopiero zaczynają swoją przygodę z książkami.

Mój pieseczku - Kawałko-Dzikowska Natalia. Tytuł: Pobaw się ze mną.

Tytuł: Pobaw się ze mną. Mój pieseczku Autor: Kawałko-Dzikowska Natalia Wydawnictwo: AWM Kod paskowy: 9788381810920 ISBN: 978-83-8181-092- Rok wydania: 2020 Ilość stron: 20 Format: 17.3x17.3 cm Oprawa: twarda Mój koteczku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI