Kapłanka w Bieli. Trylogia Era Pięciorga. Księga 1

Kapłanka w Bieli. Trylogia Era Pięciorga. Księga 1 - Trudi Canavan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Trudi Canavan
WYMIAR
3,48 MB
NAZWA PLIKU
Kapłanka w Bieli. Trylogia Era Pięciorga. Księga 1.pdf
ISBN
5231114766020

OPIS

Trudi Canavan, autorka bestsellerowej Trylogii Czarnego Maga, rozpoczyna nowy cykl fantasy, umiejscowiony w klasycznym świecie magii, herosów, bogów i zakazanej miłości. Kiedy Auraya została wybrana na kapłankę, nie wierzyła, że po zaledwie dziesięciu latach stanie się jedną z Białych, najpotężniejszych sług bogów. Niestety, miała niewiele czasu, by przyzwyczaić się do niezwykłej mocy, jaką bogowie jej ofiarowali. Krainę nękają nieznani czarownicy z południa odziani w czarne szaty, a do Białych docierają pogłoski o gromadzącej się armii. Auraya i pozostali Wybrani pracują niestrudzenie, by przypieczętować przymierza i zjednoczyć pod swoim sztandarem cały północny kontynent. Czas jednak ucieka. Wojna przybywa do krain Białych i jeśli Auraya nie nauczy się wykorzystywać swoich nowych umiejętności, nawet łaska bogów może nie wystarczyć, by uratować sprzymierzone krainy.

„Era Pięciorga"). Dwie pozostałe części: Last of the Wilds (pol.

Było to dla mnie oczywiste do tego stopnia, że wiedziałam, która postać w jednej trylogii jest odpowiednikiem której w drugiej ... Era Pięciorga. Tom 1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI