Gangsterskie porachunki. Seria Nieczysta gra. Tom 1

Gangsterskie porachunki. Seria Nieczysta gra. Tom 1 - Meg Adams | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Meg Adams
WYMIAR
4,54 MB
NAZWA PLIKU
Gangsterskie porachunki. Seria Nieczysta gra. Tom 1.pdf
ISBN
9164132210081

OPIS

Nowa powieść autorki Ochroniarza – książki, która podbiła serca czytelniczek!Joanna Maj przywykła już do tego, że jej życie obfituje w zabawne wpadki, a niewyparzony język pcha ją w coraz to większe kłopoty. Gdy niespodziewanie kobieta znajduje za wycieraczką samochodu mandat z poleceniem natychmiastowego zgłoszenia się na komisariat, przestraszona udaje się we wskazane miejsce.Tam na jej drodze staje przystojny policjant Piotr Górski. Seksowny mundurowy od razu wpada Joannie w oko. Całe szczęście fascynacja okazuje się wzajemna. Oszałamiająca, pełna namiętności znajomość i nieustające pożądanie sprawiają, że Aśka zapomina o złej passie.Jednak pewnego dnia zachowanie Piotra ulega całkowitej zmianie. Z gorącego kochanka mężczyzna przeobraża się w zimnego drania. Wkrótce wychodzi na jaw, że prowadzi podwójne życie, dalekie od tego zgodnego z prawem. Joanna zostaje zmuszona do wzięcia udziału w nieczystej grze, której reguł do końca nie zna. Choć stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości, nie zdaje sobie sprawy, że przyjdzie jej walczyć nie tylko o uczucia, ale także o własne życie.Opis pochodzi od wydawcy.

Zobacz koniecznie romanse Gangsterskie porachunki. Nieczysta gra.

Autor: Meg Adams . Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe; Rok wydania: 2020 ISBN: 978-83-8178-432- EAN: 9788381784320 Strony: 360 ... Klienci, którzy kupili Nieczysta gra.Tom 1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI