Bonavia

Bonavia - Dragan Velikić | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dragan Velikić
WYMIAR
8,56 MB
NAZWA PLIKU
Bonavia.pdf
ISBN
6993754092094

OPIS

Książka Bonavia serbskiego pisarza Dragana Velikicia, znanego już w Polsce autora powieści Casus Brema i Lufcik, to wielowątkowa, kunsztownie zbudowana i wyciszona proza o życiowych wyborach, poszukiwaniu dla siebie miejsca w świecie i trudnych relacjach między bliskimi osobami. Opowiadając o losach kilkorga mieszkańców dawnej Jugosławii i dzisiejszej Serbii, autor prowadzi czytelnika do Belgradu, Budapesztu, Wiednia i San Francisco. Nie unika odniesień historycznych i politycznych, ale mówi przede wszystkim o sprawach międzyludzkich: o powstawaniu i rozpadzie związków, o niespodziewanych spotkaniach, mijaniu się i odchodzeniu, o potrzebie uczuć i o bolesnej niemożności ich zaspokojenia.Bonavia to nazwa starego i wytwornego hotelu w Rijece, który odegrał ważną rolę w rodzinnej i osobistej historii Dragana Velikicia. Bona via, czyli „dobrej drogi”, to też życzenie kierowane do tych, którzy wyruszają na wędrówkę, i do tych, którzy odchodzą.

Vitus Cathedral, numerous museums, theater and cultural attractions in Rijeka, are all a short walk from the Hotel Bonavia Plava Laguna. Main Bus Station is just 1,000 feet away, while the International Airport is at a distance of 16 mi. Hotel Castillo Bonavia, Pedrola: czytaj obiektywne recenzje i oglądaj zdjęcia podróżnych.

Ibandronate can cause serious problems in the stomach or esophagus. City and business 4 star hotel in Rijeka, Croatia. Perfectly located in the heart of Rijeka, right on the Korzo, and 5 minutes walk away from the port with its trendy bars, Bonavia is the best hotel in Rijeka for business and weekend getaways. Bonavia - opis produktu: Książka Bonavia serbskiego pisarza Dragana Velikicia (ur.

POWIĄZANE KSIĄŻKI