Aksjologiczne orientacje w filozofii człowieka

Aksjologiczne orientacje w filozofii człowieka - Ryszard Kozłowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ryszard Kozłowski
WYMIAR
8,3 MB
NAZWA PLIKU
Aksjologiczne orientacje w filozofii człowieka.pdf
ISBN
3655185943682

OPIS

„Aksjologiczne orientacje w filozofii człowieka” to zbiór tekstów, w których wspólnym tematem jest świat osoby ludzkiej, relacje, które rozwija i wartości, dzięki którym kształtuje swoją osobową tożsamość. Żywię głęboką nadzieję, że to wartości wyznaczają stabilne punkty odniesienia dla rozwoju osobowości człowieka na możliwych poziomach i wymiarach ludzkiej egzystencji. Prócz zagadnień ogólnych, proponowane refleksje wchodzą w obszar aksjologii pedagogicznej, edukacji aksjologicznej, czy wychowania ku wartościom. Niemniej jednak ogólniejsze horyzonty namysłu zakreśla filozofia człowieka. Fragment wstępu

Książka Koszt dostawy już od 0.00. Książka Aksjologiczne orientacje w filozofii człowieka do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 31,60 zł (Rabat 27%). Autor: Kozłowski Ryszard, wydawnictwo: Silva Rerum. „Aksjologiczne orientacje w filozofii człowieka" to zbiór tekstów, w których wspólnym tematem jest świat osoby ludzkiej, relacje, które rozwija i wartości, dzięki którym kształtuje swoją osobową tożsamość.

wytworów, przeżyć aksjologicznych, funkcjonowania wartości w „świecie czło-wieka" (czyli w tak zwanej antroposferze) oraz szeroko rozumianych procesów ... 14M.

POWIĄZANE KSIĄŻKI