Smak pożądania

Smak pożądania - Nana Bekher | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nana Bekher
WYMIAR
7,82 MB
NAZWA PLIKU
Smak pożądania.pdf
ISBN
5616124346913

OPIS

Julia wyjechała z rodzinnego Szczecina do Irlandii studiować prawo. Teraz, gdy już kończy studia, marzy o zwiedzeniu wraz z przyjaciółkami Zielonej Wyspy, a potem znalezieniu pracy w swoim zawodzie. Jedno spotkanie na bankiecie z zielonookim nieznajomym odmieni całe jej życie. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, ale ich wspólna droga nie będzie usłana różami…Czy wielka namiętność znajdzie spełnienie?Jakie sekrety ma przystojny Francuz?Jaką cenę będą musieli zapłacić za swoje szczęście?

Sprawdź naszą ofertę Julia wyjechała z rodzinnego Szczecina do Irlandii studiować prawo. Teraz, gdy już kończy studia, marzy o zwiedzeniu wraz z przyjaciółkami Zielonej Wyspy, a Smak pożądania.

Noc się kończy a ja Tak tęsknie za smakiem Twoich bladych ust Jedno marzenie mam Więcej nie chcę, Ty tylko zostań ze mną tu. Ref: Bo Ty, bo Ty budzisz pożądania smak Smak pożądania Nana Bekher.

POWIĄZANE KSIĄŻKI