Sensoryka dla Smyka. 30 rozwijających zabaw sensorycznych

Sensoryka dla Smyka. 30 rozwijających zabaw sensorycznych - Aleksandra Charęzińska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Charęzińska
WYMIAR
5,2 MB
NAZWA PLIKU
Sensoryka dla Smyka. 30 rozwijających zabaw sensorycznych.pdf
ISBN
9271292086604

OPIS

Sensoryka dla smyka to 30 pomysłów na rozwijające zabawy sensoryczne dla dzieci w każdym wieku, do przygotowania w domu z prostych i bezpiecznych materiałów. Pozwoli dzieciom i rodzicom wyruszyćw fascynującą podróż w świat zabaw, w których główną rolę odgrywać będą kolory, kształty, faktury, zapachy, smaki, dźwięki, a przede wszystkim wyobraźnia i kreatywność!Zabawy opracowała Aleksandra Charęzińska - pedagożka, certyfikowana terapeutka integracji sensorycznej, która od lat pracuje z dziećmi, a swoją wiedzą dzieli się na blogu www.charezinska.pl.

Brzmi rozsądnie i dość zwyczajnie, gdyż tak naprawdę sensoryka jest w zasięgu każdego z nas. Sensoryka dla Smyka. 30 rozwijających zabaw sensorycznych.

Sensoryka dla Smyka 30 zabaw sensorycznych Szukaj Sensoryka dla Smyka, 30 rozwijających zabaw sensorycznych - opis produktu: Lep, wałkuj, ściskaj, wąchaj, smakuj, słuchaj i rozwijaj zmysły! Sensoryka dla smyka to 30 pomysłów na rozwijające zabawy sensoryczne dla dzieci w każdym wieku, do przygotowania w domu z prostych i bezpiecznych materiałów. Sensoryka dla smyka to 30 pomysłów na rozwijające zabawy sensoryczne dla dzieci w każdym wieku, do przygotowania w domu z prostych i bezpiecznych materiałów. Pozwoli dzieciom i rodzicom wyruszyć w fascynującą podróż w świat zabaw, w których główną rolę o „Sensoryka dla smyka" to 30 pomysłów na rozwijające zabawy sensoryczne dla dzieci w każdym wieku, do przygotowania w domu z prostych i bezpiecznych materiałów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI