Ostatnia z Dzikich. Trylogia Era Pięciorga. Księga 2

Ostatnia z Dzikich. Trylogia Era Pięciorga. Księga 2 - Trudi Canavan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Trudi Canavan
WYMIAR
12,18 MB
NAZWA PLIKU
Ostatnia z Dzikich. Trylogia Era Pięciorga. Księga 2.pdf
ISBN
3708413018426

OPIS

Choć Auraya była architektem zwycięstwa Białych, pierwsze spotkanie z wojną wypełniło jej sny koszmarami. Spaceruje w nich po polach krwi, a polegli wstają, by rzucić jej w twarz oskarżenie: Ty nas zabiłaś. Ty. Wydaje się, że Auraya nie zazna spokoju, dopóki nie odejdą te koszmary. Niestety jedyny człowiek, któremu ufa i którego mogłaby prosić o pomoc, zniknął. Tkacz snów Leiard, wciąż usiłując jakoś uporządkować coraz wyraźniejsze wspomnienia dawno zmarłego Mirara, ucieka w góry w towarzystwie Emerahl, być może ostatniej z Dzikich. Choć sama nie jest tkaczem snów, Emerahl dysponuje wielką mocą i pomaga Leiardowi w zrozumieniu tej niezwykłej plątaniny pamięci. To, co odkryją, zmieni jego życie na zawsze. Daleko na południu Pentadrianie liżą rany i próbują wybrać nowego przywódcę. Wydaje się, że pokój musi jeszcze zaczekać.

Cena 95.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Choć była architektem zwycięstwa Białych, pierwsze spotkanie z wojną wypełniło sny Aurayi koszmarami.

- Polska ksiegarnia w UK Era Pięciorga. PAKIET - Trudi Canavan - opis książki: W skład pakietu wchodzą: Kapłanka w bieli Ostatnia z dzikich Głos bogów .

POWIĄZANE KSIĄŻKI