Inspektor Parma i afera środowiskowa

Inspektor Parma i afera środowiskowa - Christopher Siemieński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christopher Siemieński
WYMIAR
7,96 MB
NAZWA PLIKU
Inspektor Parma i afera środowiskowa.pdf
ISBN
1204867148881

OPIS

Czy smog jest groźniejszy niż smok? Co się dzieje ze zużytym plastikiem? I czy recykling to tylko trudne słowo?Tym razem inspektor Parma tropi afery ekologiczne. Do biura świnki przy Boczkowej 23 zgłasza się Michał Bizon, którego żona, naukowczyni, zaginęła przed siedmioma dniami.Czym zajmuje sięw swoim laboratorium pani Bizonowa, co łączy ją z pozostałymi zaginionymi i jaką rolę odgrywa w tej historii smog? Tym razem sprawy toczą się wokół zagadnień związanych z ochroną środowiskai wpływem zanieczyszczeń na życie na Ziemi.Kolejny tom przygód dzielnej detektyw Parmy i jej wiernego asystenta Szperka.Świetna książka, która w formie powieści detektywistycznej tłumaczy dzieciom najważniejsze problemy i wyzwania dla naszego środowiska. Dodatkowym smaczkiem są nawiązania do klasyki gatunku, które z pewnością wyłapią i docenią rodzice :-)Anna Czartoryska-Niemczycka

Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy.

Do biura świnki przy Boczkowej 23 zgłasza się Michał Bizon, którego żona, naukow Inspektor Parma i afera środowiskowa (e-book) - Christopher Siemieński - Książka w SwiatKsiazki.pl Wraz z drugim tomem książki „Inspektor Parma i afera środowiskowa" nadciąga nieustraszona obrończyni zdrowego jedzenia i czystego środowiska, świnka - ekolożka. Inspektor Parmę i jej dociekliwego asystenta Szperka, podobnie jak w pierwszym tomie, czeka huk pracy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI