Cień wysokiej przestrzeni

Cień wysokiej przestrzeni - Aleksandra Zelek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Zelek
WYMIAR
4,31 MB
NAZWA PLIKU
Cień wysokiej przestrzeni.pdf
ISBN
4152648049871

OPIS

Zabierzemy Cię w podróż w czasie na trzy różne ciała niebieskie – Ziemię, Księżyc i Marsa!Katowice, koniec dwudziestego pierwszego wieku. Haruki, japoński doktor informatyki pracujący w hodowli sztucznej świadomości, spotyka Natalię, uzdolnioną studentkę ostatniego roku fizyki…Baza zlokalizowana na niewidocznej stronie Księżyca. W ciszy kosmicznej próżni przeprowadzony zostaje wyjątkowy eksperyment między parą ludzi a Luną – „księżycowym dzieckiem” superinteligencji Gai…Mars w odległej przyszłości. Losy Proteusza, androida uczestniczącego w ekspedycji w głąb szybów kopalnianych, splatają się z losami Ady, kobiety-androida, przypisanej do izolowanej części marsjańskiego Miasta…Dzieje ludzi, syntetycznych świadomości i bytów postludzkich stawiają przed nami frapujące pytania: jak może potoczyć się rozwój interakcji człowieka z inteligentnymi systemami, które tworzy? Czym się staniemy w wyniku konfrontacji ze sztuczną inteligencją? Co definiuje ludzkość w obliczu technologicznej rewolucji?Przyszłość, która zmieni wszystko, jest bliżej niż myślisz...

Dzieje ludzi, syntetycznych świadomości i bytów postludzkich stawiają przed nami frapujące pytania: jak może potoczyć się rozwój interakc Cień wysokiej przestrzeni robi wystarczająco wiele, by zostać uznanym za udany debiut: intryguje dobrym literackim warsztatem i przekonywującymi dialogami; nosi też w sobie jakąś nieuchwytną cyber-tajemnicę. Stawia ważne pytania: bez infantylizmu, bez epatowania nagością, przekleństwami i krwią. Cień wysokiej przestrzeni - Zelek Aleksandra, Zelek Tomasz , tylko w empik.com: 32,99 zł .

Aleksandra Zelek, Tomasz Zelek Zabierzemy Cię w podróż w czasie na trzy różne ciała niebieskie - Ziemię, Księżyc i Marsa! Katowice, koniec dwudziestego pierwszego wieku. Haruki, japoński doktor informatyki pracujący w hodowli sztucznej świadomości, spotyka Natalię, uzdolnioną studentkę ostatniego ... Audiobook Cień wysokiej przestrzeni, Aleksandra Zelek, Tomasz Zelek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI