Alkoholowe dzieje świata

Alkoholowe dzieje świata - Andrzej Fiedoruk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Fiedoruk
WYMIAR
3,32 MB
NAZWA PLIKU
Alkoholowe dzieje świata.pdf
ISBN
3264003494194

OPIS

Portery, giny, calvadosy, tequile, rosolisy i koniaczki, miody i bimberki… Napojów przynoszących radość i dodających osobliwego uroku każdej biesiadzie – bez względu na długość i szerokość geograficzną – nie da się zliczyć. Da się za to poznać ich niesamowite historie i dać się porwać nadzwyczajnym anegdotom, których zdążyło się w dziejach birbanckiej ludzkości naprawdę sporo namnożyć. Jaki związek ma alkohol z powstaniem Stanów Zjednoczonych? Jak smakuje trunek z rosiczki? Dlaczego pozyskiwanie pulque przypomina aztecki rytuał? Jaki wkład w rozwój polskiego przemysłu alkoholowego miał mały pajęczak zwany rozkruszkiem? Na te i wiele więcej pytań odpowiada niniejsza książka.Znawca historii kulinariów, smaków i woni Andrzej Fiedoruk zaprasza na fascynującą wędrówkę po świecie winnic, alembików, gorzelni i chmielowych pól. Warto zanurzyć się w tych hektolitrach wiedzy o alkoholu, podanej w gawędziarskim, niezobowiązującym stylu. Lektura Alkoholowych dziejów świata jest jak prawdziwa biesiada – przyjemna, bogata w niespodzianki i może się od niej mocno zakręcić w głowie!

Upominek do każdego zamówienia. Wysyłka nawet tego samego dnia! Sprawdź niskie ceny i kup Alkoholowe dzieje świata w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Książka Alkoholowe dzieje świata do kupienia na zdrowepodejscie.pl za jedyne 34,15 zł (Rabat 32%).

Data zakończenia 2020-12-31 - cena 34,96 zł Alkoholowe dzieje świata: opracowano w wydawnictwie Książy Młyn, gwarancja smaku 100 %. Autor: Andrzej Fiedoruk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI