Nimfa

Nimfa - Andrzej Konefał | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Konefał
WYMIAR
10,36 MB
NAZWA PLIKU
Nimfa.pdf
ISBN
7986844834156

OPIS

To się nie dzieje naprawdę!Katarzyna Mariańska traci w wypadku ukochanego syna Kubusia. Nie może dojść do siebie po jego stracie. Pewnego dnia zrozpaczona kobieta postanawia pożegnać się z dzieckiem w miejscu wypadku. W trakcie przygotowań do wyjazdu wchodzi głębiej do szafy… i budzi się w zupełnie innym miejscu. Pamięta, kim jest, ale nie wie, kim jest dziewczynka, która mówi do niej „mamo”, ani Dawid, który mieni się jej mężem. Wydarzenia zaczynają toczyć się wartko, a Katarzyna powoli zaczyna podejrzewać, że ona to nie ona. Kim więc jest? Dlaczego zna się na broni? I czy Kubuś na pewno zginął?Andrzej Konefał – zapalony czytelnik literatury grozy oraz fan mistrza horroru Deana R. Koontza. Na co dzień oddany mąż i ojciec, zwykły mieszkaniec małego miasteczka Jelcz-Laskowice, w domowym zaciszu tworzący kolejne powieści przyspieszające bicie serca.

Istnieją jednak też papużki białe, które są albinosami. W tym wypadku kolor całego upierzenia zamyka się w odcieniu bieli, a oczy przyjmują charakterystyczny czerwonawy kolor. Papugi Nimfy najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

Nimfa jest papugą pokojowo nastawioną i możemy z nią trzymać inne papugi: w naturze jest ptakiem stadnym i chętnie żyje w większej grupie ptaków. Gdy nie możemy naszej nimfie zapewnić ptasiego towarzystwa, sami musimy poświęcić jej sporo czasu, by nie czuła się samotna. Paweł Gołecki - Największe PrzebojeKup płytę: http://bit.ly/30LvAWgiTunes: https://music.apple.com/us/album/najwi%C4%99ksze-przeboje/1186394733?uo=4Deezer: h... Papugi Nimfy najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI