Mam psa! Banda Pilota

Mam psa! Banda Pilota - Zuzanna Nowak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zuzanna Nowak
WYMIAR
5,78 MB
NAZWA PLIKU
Mam psa! Banda Pilota.pdf
ISBN
7758349264289

OPIS

Książka dla dzieci, które już mają psa. Kompendium wiedzy o wspólnym życiu dzieci i psów napisane przez psy z Bandy Pilota.Książka „Mam psa! – Banda Pilota” to przewodnik po psim świecie adresowany do dzieci, które już mają psiaka, a chcą go jeszcze lepiej poznać. To także pomoc dla rodziców, chcących zapewnić dobrą i bezpieczeną relację między dzieckiem i psem.Pies Pilot i psy z jego Bandy pokazują dwójce dzieci – Mii i Antkowi – jak sprawić, by życie z ich psinką Lotką było pełne radości i wspólnych przygód.Rzeczowej wiedzy towarzyszą wesołe komentarze psiaków, piękne fotografie Kamila Czyżewskiego i komiksowe ilustracje Jakuba Maślanki. A książka powstała we współpracy z pedagogiem dziecięcym i psim behawiorystą.Książka ukazuje psa jako członka rodziny i zawiera pełen zakres potrzebnych dzieciom informacji o psach i ich życiu wśród ludzi. Pilot i jego Banda omawiają wszystkie ważne dla dzieci tematy związane z życiem z psem: od karmienia, przez spacery, zabawy, sporty, aż do troski o zdrowie. Celem książki jest uwrażliwienie dzieci na potrzeby i na mowę psów, a także przekazanie nie tylko wiedzy, ale i wartości takich jak akceptacja różnorodności, szacunek dla żywych istot, poszukiwanie przygód w codzienności i ciekawość (psiego) świata.Ta książka sprawi, że dzieci spojrzą na swojego psa w zupełnie nowy sposób!

Facebook umożliwia... Chcesz więcej takich filmów? To strzel 👍 to tylko 5 sek. Dzięki! ️ ️ BĄDŹ PIERWSZY Z NOWYM FILMEM - https://goo.gl/y70xtT 🎥 Nowy film co WTOREK, CZWARTEK i ... Banda Pilota - Psiaki i Dzieciaki.

18 cm, szerokość ok. 25 cm Pokaż profile osób o imieniu i nazwisku Mam Psa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI