I See You

I See You - Ker Dukey | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ker Dukey
WYMIAR
6,17 MB
NAZWA PLIKU
I See You.pdf
ISBN
8379577549318

OPIS

Idealna pozycja dla fanów serii „Laleczki”!Devon i Noah są braćmi, których dzieciństwo zostało naznaczone przez okrucieństwo ojca. Noah bezpośrednio uczestniczył w wydarzeniach, które miały miejsce w ciemnej piwnicy. Jego brat robił zdjęcia przyszłych ofiar.Mogłoby się wydawać, że Devon był na lepszej pozycji, ponieważ nie brał udziału w przestępczych działaniach swoich bliskich. Był tylko fotografem. Tylko że jego umysł, podobnie jak Noaha, został zatruty.Po latach obaj prowadzą intratny biznes. Mają klientów, którzy powierzają im zadania. Jednak jedno zlecenie jest inne niż wszystkie. Tym razem Devon nie chce tylko obserwować. Ta dziewczyna, Nina, sprawia, że po raz pierwszy w życiu mężczyzna pragnie postąpić inaczej. Pierwszy raz to on chce zostać klientem.Opis pochodzi od wydawcy

From the light within your eyes. Wartości I SEE YOU. Stworzyliśmy ICU dla siebie i dla Was.

[Verse 2] Again, ever since you made this transition (Transition) Let me tell you 'bout some things you've been ... Strumming. There is no strumming pattern for this song yet.

POWIĄZANE KSIĄŻKI