Garść radości, szczypta złości

Garść radości, szczypta złości - Wojciech Kołyszko | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Kołyszko
WYMIAR
7,60 MB
NAZWA PLIKU
Garść radości, szczypta złości.pdf
ISBN
5949828131504

OPIS

Wszystkie dzieci odczuwają emocje. Będą szczęśliwe, jeśli potrafią je zaakceptować i rozpoznać ich ukryty sens.Dzięki tej mądrej książeczce, obfitującej w zabawne i pouczające ćwiczenia rysunkowe, mali czytelnicy nauczą się, że uczucia są dobre i pożyteczne. Czasem motywują do działania, a czasem przestrzegają przed niebezpieczeństwem. Dzieci dowiedzą się, że wszystkie emocje trzeba szanować i nie można się ich bać.Wspólne rysowanie z dziećmi to świetna, pouczająca zabawa także dla dorosłych! Dzięki niej lepiej poznają swoje dziecko, jego ukryte niepokoje i radość z przeżywania świata.

GARŚĆ EMOCJI, SZCZYPTA ZŁOŚCI zbiera wszystkie informacje o t GARŚĆ RADOŚCI, SZCZYPTA ZŁOŚCI Zabawy i ćwiczenia pomagjące zrozumieć i oswoić emocje Cena: 17,90 PLN Opis słownikowy Autor Jovanka Tomaszewska, Wojciech Kołyszko ISBN 978-83-64565-36-6 Rok wydania 2020 Wydawca Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne / GWP Wysyłamy Wysyłamy w 24h (w następny dzień roboczy) Tabela cech produktu ... Garść radości, szczypta złości • psychologia • pliki użytkownika moirfa przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 5.jpeg, 11.jpeg Ćwiczenia z emocjami: Garść radości, szczypta złości Książka, o której chcę Ci opowiedzieć swego czasu sprawiła mi pikusa. No dobrze, może nie tyle sama książka, co wydawca, GWP, który postanowił zmienić okładkę książki.

- ISBN: 978-83-6456-536-6 Garść radości, szczypta złości już od 15,07 zł - od 15,07 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Garść radości, szczypta złości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI