Czas Niepogody

Czas Niepogody - Agnieszka Markowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Markowska
WYMIAR
9,51 MB
NAZWA PLIKU
Czas Niepogody.pdf
ISBN
5445506261285

OPIS

Nowa niesamowita historia fantasy!Sarune jest młodą, obiecującą akolitką w służbie Pana Światła. Gorliwie przestrzega zasad zakonu i przyjmuje Insomnium, specyfik blokujący sny. Podobnie jak większość mieszkańców wioski, robi to, aby oczyścić się z grzechu i zapewnić sobie ochronę przed sługami bogini ciemności – Tkaczami Nocy.Choć Sarune stara się postępować właściwie, nie każda decyzja jest prosta. Przyjaźń z pół-Tkaczką Rhianną budzi zastrzeżenia przełożonej zakonu, a uczucia żywione do inkwizytora Anselma utrudniają dochowanie czystości.Gdy do osady przybywa arcykapłanka Enklawy Słońca, marzenie Sarune, aby dołączyć do tamtejszej świty, okazuje się bliższe spełnienia niż kiedykolwiek. Sprawy jednak mocno się komplikują, kiedy na drodze dziewczyny staje charyzmatyczny Tkacz Nocy, który ma jej wiele do powiedzenia.Lecz czy istocie zrodzonej z mroku można zaufać?Opis pochodzi od wydawcy

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi od 2-5 dni roboczych, w zależności od ilości napływających zamówień. Jeśli w Państwa zamówieniu znajduje się książka, która dopiero będzie miała premierę, całość zamówienia wysyłamy w okolicach premiery tej książki.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Czas Niepogody - opis i dane produktu. Opis produktu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI