Szlakiem Adama Jarzębskiego. Warszawa przed potopem szwedzkim w 26 obrazach

Szlakiem Adama Jarzębskiego. Warszawa przed potopem szwedzkim w 26 obrazach - Tomasz Kuls | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Kuls
WYMIAR
10,35 MB
NAZWA PLIKU
Szlakiem Adama Jarzębskiego. Warszawa przed potopem szwedzkim w 26 obrazach.pdf
ISBN
4565481247649

OPIS

Architekt Tomasz Kuls zabiera Czytelników w niezwykłą wędrówkę po Warszawie z czasów Adama Jarzębskiego – nadwornego muzyka i kronikarza, który pozostawił najbardziej znany opis Syreniego Grodu. Dzięki przygotowanym przez Autora wizualizacjom Czytelnicy mogą się na własne oczy przekonać, jak wyglądała stolica, zanim od 1655 roku zaczęli pustoszyć ją Szwedzi. Album przygotowany przez specjalistę od XVII-wiecznej architektury zawiera cenne obserwacje i odkrycia, które w istotny sposób uzupełniają stan badań nad Warszawą sprzed potopu szwedzkiego.

Warszawa przed potopem szwedzkim w 26 obrazach ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

... Warszawa, Jarzębskiego Adama (ul.), 01-853 - Ulica Jarzębskiego Adama Warszawa z listą punktów użyteczności publicznej (POI) oraz ulic w pobliżu. Mapa miasta Warszawa, 01-853, ulica Jarzębskiego Adama 6 wraz ze spisem ulic i punktów użyteczności publicznej (POI). Strona zawiera również listę ulic znajdujących się w pobliżu Sny o Warszawie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI