Syn

Syn - Andrej Nikolaidis | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrej Nikolaidis
WYMIAR
4,23 MB
NAZWA PLIKU
Syn.pdf
ISBN
1106630036621

OPIS

Na piaszczyste plaże czarnogórskiego Ulcinja – zabytkowego miasteczka nad Adriatykiem- co roku przyjeżdżają tysiące turystów spragnionych słońca i dobrej zabawy. Kąpią się w ciepłym morzu, tłumnie odwiedzają miejskie kawiarnie i korzystają z dostępnych na każdym kroku rozrywek. Nie przypuszczają nawet, że miasto pełne jest pilnie strzeżonych tajemnic i skrywanych namiętności, które poznajemy, wędrując pewnej letniej nocy przez jego wąskie uliczki i ciemne zakamarki.Nocny marsz przez miasto przywodzi na myśl wędrówkę przez kręgi piekła. Oniryczny nastrój, kolejne historie coraz bardziej dewastujące, a ich bohaterowie ujawniają nowe obszary zgnilizny trawiące ludzkość. Bohater, i narrator zarazem, podważa sens bycia człowiekiem, a co za tym idzie sens przekazywania życia.

20-latek aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie poinformował m.in. o swoim poparciu dla Rafała Trzaskowskiego. (21) A syn rzekł do niego: Ojcze, zgrzeszyłem przeciw Bogu i względem ciebie, już nie jestem godzien nazywać się twoim synem.

(On jest synem Londynu.) Informacje o rzeczowniku „syn" w słownikach zewnętrznych. Niżej znajdują się odnośniki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono informacje związane z rzeczownikiem syn: » Antonim rzeczownika syn.

POWIĄZANE KSIĄŻKI