Prawo o ruchu drogowym

Prawo o ruchu drogowym PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
3,46 MB
NAZWA PLIKU
Prawo o ruchu drogowym.pdf
ISBN
9755211518128

OPIS

Zbiór przepisów prawa drogowego zawiera m.in.: Prawo o ruchu drogowym, rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych, rozporządzenie w sprawie wysokości grzywien nakładanych w drodze mandatów karnych za wybrane rodzaje wykroczeń, tary?kator punktów karnych, program szkolenia kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego oraz wyciągi z Kodeksu karnego i Kodeksu wykroczeń.W kolejnym wydaniu uwzględniono najnowsze zmiany wynikające m.in. z ustaw:z 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw; z 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2; z 6 maja 2020 r. o zmianie ustawy o drogach publicznych oraz niektórych innych ustaw.Przepisy ustaw i rozporządzeń zostały opatrzone tytułami objaśniającymi ich sens – zaakcentowano je kolorowym tłem.

- Prawo o ruchu drogowym ogłoszona w swojej pierwotnej wersji w Dzienniku Ustaw z 1997 r. Kodeks drogowy aktualny na dzień: 30.7.2015 Ustawa Prawo o ruchu drogowym Opracowano na podstawie: t.j. Dz.

W przypadku ciągników ze ... Prawo o ruchu drogowym w Księgarni Internetowej PWN. ️ Wszystkie książki i multimedia z kategorii Prawo o ruchu drogowym w atrakcyjnych cenach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI