Ostatnia Imperoks. Seria The Interdependency. Tom 3

Ostatnia Imperoks. Seria The Interdependency. Tom 3 - John Scalzi | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Scalzi
WYMIAR
3,45 MB
NAZWA PLIKU
Ostatnia Imperoks. Seria The Interdependency. Tom 3.pdf
ISBN
2905134765131

OPIS

Trzeci, finalny tom gwiezdnej sagi w konwencji space opery!Ludzkość traci dostęp do Nurtu. Systemy gwiezdne, a wraz z nimi miliardy ludzi zostają odcięte od cywilizacji. To było do przewidzenia, ale wciąż są tacy, którzy nie przyjmują tego do wiadomości i próbują żerować na upadającym imperium.Imperoks Grayland II w końcu odzyskała kontrolę i udało jej się uwolnić od wpływów osób zaprzeczających temu, co nadchodzi. Tyle że uzyskany nadzór może być bardzo kruchy. Grayland próbuje ocalić swoich ludzi przed niszczącą izolacją, jednak wciąż czyhają na nią wrogowie, którzy za wszelką cenę chcą ją zrzucić z tronu.Teraz ona i jej mała grupka sojuszników muszą nie tylko chronić ludzkość, ale również walczyć o własne życie.Czy Grayland uratuje wszystkich, czy może będzie ostatnią Imperoks?

Skip to the beginning of the images gallery. ...

Kupuj leganie, nie chomikuj. Ostatnia Imperoks - Scalzi John - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI