Notes Slow life. Nowy sposób życia

Notes Slow life. Nowy sposób życia - Robert Chamczyk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Chamczyk
WYMIAR
4,31 MB
NAZWA PLIKU
Notes Slow life. Nowy sposób życia.pdf
ISBN
1893299815549

OPIS

Jak zwolnić w nieustającym pędzie codzienności? Jak docenić drobne przyjemności i wykorzystać twórczo czas? Slow life to filozofia, która polega na wykorzystywaniu prostoty do budowania własnego szczęścia, harmonii z przyrodą, otoczeniem, a w rezultacie z samym sobą; pozwala odnaleźć równowagę. Dzięki Notesowi Slow life uwolnij się od codziennej presji i bądź lepszą wersją siebie!

Nowy sposób życia do kupienia na zdrowepodejscie.pl za jedyne 23,92 zł (Rabat 32%). Autor: Robert Chamczyk, wydawnictwo: SBM. Jak zwolnić w nieustającym pędzie codzienności? Jak docenić drobne przyjemności i wykorzystać twórczo czas? Slow life to filozofia, która polega na Slow life to nowy sposób na udane życie.

uważność, życie w stylu eko czy slow food, ale co moim zdaniem najważniejsze, idea slow life ma przypomnieć nam, że życie może być przyjemne i że to my dyktujemy jego warunki. Ale slow life, jak wszystko inne, w nadmiarze także może szkodzić. Przekonałam się o tym w różnych sytuacjach wpadając w pułapkę życia zgodnie z przyjętą definicją.

POWIĄZANE KSIĄŻKI