Maks zimą

Maks zimą - Christian Tielmann | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christian Tielmann
WYMIAR
11,3 MB
NAZWA PLIKU
Maks zimą.pdf
ISBN
5590066833958

OPIS

Hurra, spadł śnieg! Maks cieszy się, że zbliżają się ferie zimowe. Wreszcie będzie mógł pojeździć na nartach, wypróbować swoje nowe sanki, ulepić z tatą bałwana i wybudować igloo z Pauliną i Feliksem!

Tielmann, br., B5, 24 str.Hurra, spadł śnieg! Maks cieszy się, że zbliżają się ferie zimowe. Wreszcie będzie mógł pojeździć na nartach, wypróbować swoje nowe sanki, ulepić z tatą bałwana i wybudować igloo z Pauliną i Feliksem! Maks cieszy się, że zbliżają się ferie zimowe.

Wreszcie będzie mógł pojeździć na nartach, wypróbować swoje nowe sanki, ulepić z tatą bałwana i wybudować igloo z Pauliną i Feliksem! Inne książki autora Christian Tielmann: Maks zimą (1619374) - Christian Tielmann - Książka, recenzja, streszczenie Maks zimą Christian Tielmann. Wydawnictwo: Media Rodzina Data wydania: 2014-11-20 Kategoria: Dla dzieci ISBN: 9788380080003 Liczba stron: 24.

POWIĄZANE KSIĄŻKI