Klimat. To, o czym dorośli Ci nie mówią

Klimat. To, o czym dorośli Ci nie mówią - Boguś Janiszewski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Boguś Janiszewski
WYMIAR
12,65 MB
NAZWA PLIKU
Klimat. To, o czym dorośli Ci nie mówią.pdf
ISBN
6915630663376

OPIS

Najnowsza książka Bogusia Janiszewskiego z ilustracjami Maxa Skorwidera z serii „To, o czym dorośli Ci nie mówią” porusza zagadnienia związane z kryzysem klimatycznym.Opowieść rozpoczyna się od objaśnienia, skąd się wzięło życie i czego życie potrzebuje do życia. Dowiadujemy się, skąd się bierze tlen, a skąd dwutlenek węgla; co to jest atmosfera, co się aktualnie z nią dzieje oraz czy człowiek zawsze tak mieszał w naturze.Poznajemy sposoby, w jaki pozyskuje się energię (węgiel, ropa), oraz skutki zwiększenia poziomu dwutlenku węgla w atmosferze. Przeczytamy o nowych pomysłach na produkcję energii i o tym, które z nich dają efekty. Sprawdzimy także, co z kryzysem robią państwa i organizacje międzynarodowe, a co może zrobić każdy z nas.

- ISBN: 978-83-2712-583-5 To, o czym dorośli Ci nie mówią 49,90 zł 37,99 zł Wyrusz w fascynującą podróż po świecie nowych technologii i sprawdź, jak wkrótce będzie wyglądała nasza rzeczywistość. Klimat : to, o czym dorośli ci nie mówią, (bo często sami nie wiedzą) Janiszewski, Boguś, Skorwider, Max Ilustracje, Publicat ... Klimat : to, o czym dorośli ci nie mówią, (bo często sami nie wiedzą) ISBN 978-83-271-2583-4 (oprawa twarda) : Miejsce wydania Poznań : Wydawnictwo Publicat Wydawnictwo, Rok wydania ... To, o czym dorośli Ci nie mówią.

To, o czym dorośli Ci nie mówią. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Bogusia Janiszewskiego z ilustracjami Maxa Skorwidera z serii „To, o czym dorośli Ci nie mówią" porusza zagadnienia związane z kryzysem klimatycznym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI