Instytucja milczącego załatwienia sprawy przez administrację publiczną

Instytucja milczącego załatwienia sprawy przez administrację publiczną - Joanna Wegner | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Wegner
WYMIAR
3,16 MB
NAZWA PLIKU
Instytucja milczącego załatwienia sprawy przez administrację publiczną.pdf
ISBN
2723694104227

OPIS

W publikacji opisano coraz bardziej popularną konstrukcję prawną jaką jest instytucja milczącego załatwienia sprawy, a w szczególności:cechy charakterystyczne postępowania administracyjnego prowadzonego w sprawach mogących się zakończyć milcząco, czynności postępowania w sprawach załatwianych milcząco oraz przysługujące w tym zakresie środki prawne, prawo do odwołania i zaskarżenia w milczącym załatwieniu sprawy oraz jego sądowa kontrola, roszczenia cywilnoprawne oraz odpowiedzialność karna, porządkowa i dyscyplinarna funkcjonariuszy administracji wynikające z milczącego załatwienia sprawy.Tematyka ta została omówiona w ujęciu komparatystycznym, z szerokimi odniesieniami do praktyki stosowania prawa w Polsce oraz uwzględnieniem zagranicznych opracowań i orzecznictw.Adresaci:Książka przeznaczona jest dla pracowników administracji publicznej, adwokatów, radców prawnych, sędziów administracyjnych oraz sądów powszechnych. Zainteresuje też przedstawicieli nauki prawa o postępowaniu administracyjnym oraz nauki prawa administracyjnego.

... W publikacji opisano coraz bardziej popularną konstrukcję prawną jaką jest instytucja milczącego załatwienia sprawy, a w szczególności: W publikacji opisano coraz bardziej popularną konstrukcję prawną jaką jest instytucja milczącego załatwienia sprawy, a w szczególności: - cechy charakterystyczne postępowania administracyjnego prowadzonego w sprawach mogących się zakończyć milcząco, - czynności postępowania w sprawach załatwianych milcząco oraz przysługujące w tym zakresie środki prawne, - prawo do ... Instytucja milczącego załatwienia sprawy przez administrację publiczną - RECENZJE Ta pozycja nie ma jeszcze recenzji.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Instytucja milczącego załatwienia sprawy, zwana też fikcją pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy, jest bardzo korzystna dla strony wnoszącej o rozstrzygnięcie sprawy administracyjnej. Instytucja milczącego załatwienia sprawy przez administrację publiczną W publikacji opisano coraz bardziej popularną konstrukcję prawną jaką jest instytucja milczącego załatwienia sprawy, a w szczególności: - cechy charakterystyczne postępowania administracyjnego prowadzonego w sprawach mogących się zakończyć milcząco, - czynności postępowania w sprawach załatwianych ... Chodzi tu w pierwszym rzędzie o instytucję milczącego załatwienia sprawy oraz o postępowanie uproszczone, które zostały wprowadzone do KPA nowelizacją z roku 2017. Przed organem pierwszej ... Instytucja milczącego załatwienia sprawy przez administrację publiczną ; Skip to the end of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI