Długie cienie. Cykl Wojownicy. Potęga trójki. Tom 17

Długie cienie. Cykl Wojownicy. Potęga trójki. Tom 17 - Erin Hunter | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erin Hunter
WYMIAR
11,18 MB
NAZWA PLIKU
Długie cienie. Cykl Wojownicy. Potęga trójki. Tom 17.pdf
ISBN
7230407634962

OPIS

Klany są pogrążone w chaosie. Klan Cienia odwrócił się od Klanu Gwiazdy, zawierzając mrocznym przepowiedniom Sola, niezwykłego kota, który przepowiedział zaćmienie słońca. Ale nie wszyscy stracili wiarę w wojowniczych przodków. Szukając odpowiedzi, Sójcza Łapa odkrywa przeszłość klanów, sięgającą dalej niż Klan Gwiazdy, a Ostrokrzewiasty Liść obawia się, że gdy koty przestaną wierzyć, odmówią też życia w zgodzie z kodeksem wojownika. W międzyczasie Lwi Płomień jest torturowany krwawymi wizjami, w których zabija swoją dawną przyjaciółkę. Wkrótce na jaw wychodzi tajemnica, która rzuci mroczne cienie na przyszłość rodzeństwa…

Potęga trójki. Tom 17 ; Skip to the end of the images gallery.

Główni bohaterowie nie przestają zaskakiwać czytelnika swymi umiejętnościami, intuicją i wspólną siłą. Trójka rodzeństwa, okazuje się doskonałym zespołem, któremu nie straszne żadne przygody, nawet te najbardziej niebezpieczne. Wyjątkowe kolekcje książek, prenumeraty czasopism, unikatowe publikacje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI