Zaginiona kronika

Zaginiona kronika - Jacek Ostrowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Ostrowski
WYMIAR
8,99 MB
NAZWA PLIKU
Zaginiona kronika.pdf
ISBN
4112740087421

OPIS

Niektóre tajemnice nigdy nie powinny zostać odkryte.Dziennikarz Jacek Krawczyk wchodzi w posiadanie tajemniczego sztyletu, co uruchamia nieoczekiwaną machinę wydarzeń.Tymczasem w Watykanie kardynałowie wpadają w panikę. Przeprowadzają dochodzenie i okazuje się, że zaginione dawno temu dokumenty są tak ważne, że w razie ich ujawnienia mogą zachwiać pozycją Kościoła.Jaki związek z poszukiwanymi dokumentami ma sztylet? Z kim przyjdzie zmierzyć się Jackowi w walce o prawdę oraz własne życie?Jacek Ostrowski udowadnia, że każda jego kolejna książka jest jeszcze lepsza!

Bardzo ciekawe są także odniesienia do pandemii koronawirusa. Lektura tej książki wydaje się przez to bardzo bliska codzienności, a jednocześnie pozwala skutecznie się od niej oderwać. Zaginiona kronika ; Skip to the end of the images gallery.

Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Zaginieni przed laty, Polska. 203 611 osób lubi to.

POWIĄZANE KSIĄŻKI