Tajemnica Iny

Tajemnica Iny - Cezary Harasimowicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cezary Harasimowicz
WYMIAR
10,47 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica Iny.pdf
ISBN
1478634614588

OPIS

Cezary Harasimowicz przybliża nam postać aktorki Iny Benity, jednej z najsławniejszych kobiet występujących na deskach teatrów w czasach międzywojnia i podczas II wojny światowej. Ta fabularyzowana biografia pozwala nam nie tylko poznać tragiczne losy tej pięknej kobiety, ale także być może zrozumieć jej decyzje i wybory.

Ina Benita była przed wojną jedną z najsławniejszych polskich aktorek. W czasie wojny niesłusznie oskarżono ją o kolaborację z niemieckim okupantem i ślad po niej zaginął. Tajemnica Iny (EPUB) - Ceny już od 26,91 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 2 sklepach.

Cezary Harasimowicz. Tajemnica Iny. Ina Benita, główna bohaterka najnowszej powieści Cezarego Harasimowicza, była przed wojną jedną z najsławniejszych polskich aktorek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI