Słońce w mroku

Słońce w mroku - Stephenie Meyer | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephenie Meyer
WYMIAR
12,74 MB
NAZWA PLIKU
Słońce w mroku.pdf
ISBN
4333410578533

OPIS

Saga ZMIERZCH powraca!Tym razem autorka zdecydowała się przedstawić opowieść ze świata ZMIERZCHU z męskiej perspektywy, czyli wampira Edwarda.Nowa książka jest zdecydowanie bardziej mroczna. Spotkanie ze śmiertelniczką Bellą to najbardziej niepokojące i intrygujące wydarzenie, jakiego doświadczył Edward przez wszystkie lata życia jako wampir. W miarę poznawania fascynujących szczegółów z przeszłości i odkrywania jego myśli możemy lepiej zrozumieć, dlaczego uczucie do Belli stało się decydującą walką jego życia. On sam musi się zmierzyć z dylematem: czy może podążać za głosem serca, skoro tym samym naraża Bellę na śmiertelne niebezpieczeństwo?

Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji.

Jeśli macie ochotę jeszcze raz zagościć w świecie Zmierzchu,sięgnijcie po kontynuację sagi! Premiera książki odbędzie się 25 listopada, niemniej jednak wcale nie musicie czekać z jej zakupem. Słońce w mroku - Saga ZMIERZCH powraca! Tym razem autorka zdecydowała się przedstawić opowieść ze świata ZMIERZCHU z męskiej perspektywy, czyli wampira Edwarda. Nowa książka jest zdecydowanie bardziej mroczna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI