Mroczne niebo. Cykl Mroczne Wybrzeża. Tom 2

Mroczne niebo. Cykl Mroczne Wybrzeża. Tom 2 - Danielle L. Jensen | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danielle L. Jensen
WYMIAR
3,11 MB
NAZWA PLIKU
Mroczne niebo. Cykl Mroczne Wybrzeża. Tom 2.pdf
ISBN
6080515079099

OPIS

UCIEKINIERKA O TAJEMNICZEJ PRZESZŁOŚCILidia jest uczoną. Pewnego dnia wtrąca się w sprawy najpotężniejszego mężczyzny w całym Imperium Celendoru, a książka doprowadza ją do upadku. Ratując życie, ucieka na zachód, na drugą stronę Bezkresnych Mórz. Tam zostaje uwikłana w wojnę, a obie strony konfliktu pragną wykorzystać jej nowo zdobyte moce.DOWÓDCA W NIESŁAWIEKillian to wybraniec boga wojny, ale kiedy Mudamorę atakuje kraina rządzona przez Zepsucie, dar go zawodzi. Okryty niesławą, zyskuje status obrońcy jedynej nadziei królestwa – księżniczki Malahi. Przez tę decyzję zostaje jednak uwikłany w sieć politycznych intryg, które poddadzą próbie jego przysięgę – i serce.OBLĘŻONE KRÓLESTWOKiedy armie Zepsucia podbijają Mudamorę, Lidia i Killian zawiązują sojusz, by ocalić tych, których najbardziej kochają, niespodziewanie przynosi to jednak katastrofalne skutki. Cały świat znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie, o wiele poważniejszym, niż ktokolwiek sobie uświadamia.

Zobacz inne Fantastyka i fantasy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Napisz recenzję o produkcie: Mroczne niebo. Cykl Mroczne Wybrzeża.

Tom 2 ... Mrocznych Wybrzeży z punktu widzenia Lidii.-----Danielle L.

POWIĄZANE KSIĄŻKI