Miss Independent

Miss Independent - Joanna Balicka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Balicka
WYMIAR
3,4 MB
NAZWA PLIKU
Miss Independent.pdf
ISBN
4286462386319

OPIS

„Dziecinko, to zabawne, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, kim jestem”.Pierwszy tom serii z motywem gorącego romansu biurowego i fenomen Wattpada!Sophia Cole, dwudziestojednoletnia studentka zarządzania, otrzymuje niepowtarzalną okazję odbycia stażu w International Finance Center – potężnym holdingu finansowym w Nowym Jorku.Prezesem wielopokoleniowej korporacji jest dwudziestosiedmioletni Bryson Scott, multimilioner, obiekt pożądania i najbardziej wpływowy biznesmen w Stanach Zjednoczonych.Mężczyzna traktuje kobiety przedmiotowo. Nie bawi się w uczucia i zobowiązania. Nikt jednak nie wie, że dla niego to nie jest tylko styl życia. Bryson wykorzystuje seks jak używkę, która pozwala mu zapomnieć o mrocznej przeszłości.Kiedy na jego drodze staje pyskata, młoda studentka, jest przekonany, że znalazł kolejną zabaweczkę. Nie ma pojęcia, że ta dziewczyna nie ma zamiaru brać udziału w jego gierkach, dopóki nie będą na jej własnych zasadach.Opis pochodzi od wydawcy

[Verse 1] Ooh, it's something about. Just something about the way she move.

recenzje: 1 Dodaj swoją recenzj ... "Miss Independent" is a Grammy Award winning song by American pop/R&B singer Ne-Yo. It is the second single from his album Year of the Gentleman and was produced by Stargate.

POWIĄZANE KSIĄŻKI