Klub Opiekunek. Tajemnica Stacey

Klub Opiekunek. Tajemnica Stacey - Ann M. Martin | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ann M. Martin
WYMIAR
11,10 MB
NAZWA PLIKU
Klub Opiekunek. Tajemnica Stacey.pdf
ISBN
2112911203130

OPIS

Poznajcie serię książek opowiadającą o przygodach przyjaciółek, które wspólnie zakładają Klub Opiekunek. Bestsellerowa seria autorstwa Ann M. Martin sprzedała się w 176 milionach egzemplarzy i wciąż inspiruje kolejne pokolenia czytelniczek na całym świecie. Na jej podstawie Netflix stworzył popularny familijny serial.Tajemnicą Stacey jest to, że choruje na cukrzycę. Nikt o tym nie wie… oprócz jej przyjaciółek z Klubu Opiekunek. Ale nawet one nie znają całej prawdy. Stacey ma problem z rodzicami, którzy nie chcą zaakceptować jej choroby i jeżdżą z nią do praktycznie każdego lekarza w kraju. Te częste wizyty w gabinetach sprawiły, że Stacey straciła już jedną przyjaciółkę i nie zamierza pozwolić, by to się powtórzyło. Zwłaszcza teraz, gdy Klub Opiekunek potrzebuje jej bardziej niż kiedykolwiek!

Tajemnica Stacey - Tajemnicą Stacey jest to, że choruje na cukrzycę. Nikt o tym nie wie, oprócz jej przyjaciółek z Klubu Opiekunek.

Opis: Klub Opiekunek. Tajemnica Stacey - Martin Ann M.

POWIĄZANE KSIĄŻKI