Gry towarzyskie, czyli jak miło spędzić czas z przyjaciółmi

Gry towarzyskie, czyli jak miło spędzić czas z przyjaciółmi - Janusz Jabłoński | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Jabłoński
WYMIAR
7,71 MB
NAZWA PLIKU
Gry towarzyskie, czyli jak miło spędzić czas z przyjaciółmi.pdf
ISBN
2890252552111

OPIS

Planujesz urządzić imprezę i zastanawiasz się, czym zaskoczyć swoich gości? Organizujesz wyjazd integracyjny i szukasz pomysłu, w jaki sposób pobudzić w pracownikach ducha współzawodnictwa? A może po prostu dopadła cię nuda? Książka Gry towarzyskie. Ponad 100 zabaw oraz gier z użyciem kartki i długopisu dla dorosłych to gotowa recepta na te i inne okoliczności. Zawiera ponad 100 pomysłów na to, jak spędzić wolny czas w domu, na podwórku lub w ogrodzie, a także jak zwalczyć nudę podczas podróży i na wakacjach, gdy nie dopisze pogoda. I to bez konieczności zaopatrywania się w specjalne sprzęty czy gotowe plansze z pionkami. Do wyboru m.in. gra w mafię, łańcuchowego berka, pikuty, queach i wiele innych…

BEZ PRAWA ZWROTU Gry planszowe i karciane pozwalają nam spędzić miło czas wśród naszych najbliższych, a także poznać rodzinę oraz przyjaciół z innej strony. Czasami podczas gry możemy zawierać sojusze, wspierać swoją drużynę lub w trakcie zdrowej rywalizacji robić wszystko, aby udało się nam zwyciężyć daną partię gry. Gry towarzyskie, czyli jak miło spędzić czas z przyjaciółmi.

Księgarnia internetowa merlin.pl przyjaciele w internetowym sklepie Empik.com. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! O nas.

POWIĄZANE KSIĄŻKI