Atlas historii świata

Atlas historii świata - Patrick Boucheron | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrick Boucheron
WYMIAR
7,49 MB
NAZWA PLIKU
Atlas historii świata.pdf
ISBN
8301073264586

OPIS

Historia ludzkości z perspektywy XXI wiekuAtlas historii świata, przygotowany na podstawie publikacji zamieszczanych w słynnym francuskim czasopiśmie „L’Histoire”, to 512 map wraz z komentarzami, które tworzą razem historię dziejów świata od początków ludzkości aż po dziś dzień. Dzięki odwołaniu do najnowszych wyników badań i przystępnemu sposobowi prezentacji to publikacja, która z pewnością spotka się z uznaniem szerokiego grona odbiorców.Nareszcie pojawił się atlas historyczny dla współczesnego czytelnika! „Le Monde”Niezastąpione narzędzie, dzięki któremu można zrozumieć historię świata. „France Culture”

Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie. By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań.

Identyczna formuła i styl jak Atlas Historyczny Świata. Również wysoka ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI