629 kości. Seria z podkomisarzem Robertem Lwem

629 kości. Seria z podkomisarzem Robertem Lwem - M.M. Perr | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
M.M. Perr
WYMIAR
5,69 MB
NAZWA PLIKU
629 kości. Seria z podkomisarzem Robertem Lwem.pdf
ISBN
7430238198001

OPIS

Sprawę prowadzi podkomisarz Robert Lew. Śledztwo okazuje się jednak trudniejsze, niż się tego spodziewał. Wiek niektórych kości oraz substancje chemiczne, którymi zostały potraktowane, utrudniają ich zbadanie. Problemem staje się również ustalenie tożsamości ofiar. Śledczy nie są w stanie powiązać znalezionych szczątków z żadną otwartą sprawą. Wszystko wskazuje na to, że morderca dokonywał przez parędziesiąt lat zbrodni, których nikt nie zauważył…Sprawa wzbudza powszechne oburzenie społeczne i doprowadza do masowych protestów. Od jej rozwiązania zaczynają zależeć posady wielu ważnych osób, zarówno w Policji jak i w Rządzie oraz Prokuraturze.Dokąd zaprowadzą ślady? Czy uda się znaleźć sprawcę, gdy presja jest tak duża?

Czasem tak bywa, że człowiek siada do książki i ani się obejrzy, a książka właśnie się kończy. Tak działają te najlepsze powieści, które wciągają czytelników w swój świat. Seria z podkomisarzem Robertem Lwem 629 kości.

Seria z podkomisarzem Robertem Lwem Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI