Woda i pędzelek. Wieś

Woda i pędzelek. Wieś - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,15 MB
NAZWA PLIKU
Woda i pędzelek. Wieś.pdf
ISBN
6516679750151

OPIS

ATRAKCYJNA i BEZPIECZNA malowanka wodna dla małych artystów. Wyraziste barwy BEZ UŻYCIA FARB – do kolorowania wystarczą PĘDZELEK i WODA!SYMPATYCZNE ILUSTRACJE i PROSTE RYMOWANKI zachęcają do zabawy. Do zabawy nie potrzeba kredek ani farb, wystarczy ZWILŻYĆ pędzelek wodą, POCIĄGNĄĆ nim oddzielnie każdy element ilustracji i POCZEKAĆ, aż kartka wyschnie. Malowanka wodna jest idealna zarówno DLA MŁODSZYCH DZIECI, które dopiero zaczynają ćwiczyć umiejętności plastyczne, oraz dla tych NIECO STARSZYCH, ponieważ stanowi lubiane UROZMAICENIE dla tradycyjnego kolorowania.

W książeczkach dziecko znajdzie m.in. sympatyczne zwierzakimieszkające na wsi, w morzu i w egzotycznych krajach oraz wesołe pojazdy. Informacje o Pędzelkiem i wodą.

Dzięki prostym i czytelnym ilustracjom dzieci bez trudu pomalują obrazki. Przy okazji poznają nazwy zwierząt, owoców i warzyw oraz zabawek, a wśród nich różnych pojazdów. Pędzelkiem i wodą wieś; Pędzelkiem i wodą wieś Mirosława Kwiecińska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI