Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną

Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną - Maja Storch | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maja Storch
WYMIAR
7,51 MB
NAZWA PLIKU
Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną.pdf
ISBN
3761433126813

OPIS

Dlaczego tak trudno współczesnej kobiecie znaleźć właściwego partnera?Tragiczny paradoks polega na tym, że im silniejsza jest kobieta na zewnątrz, tym bardziej bezradna jest jej "wewnętrzna dziewczynka" i tym większa jej tęsknota za dominującym macho, którego silna kobieta nie może zaakceptować.Maja Storch, wybitna niemiecka psycholożka i terapeutka, radzi, jak rozwiązać ten wewnętrzny konflikt i co zrobić, by zachować siłę i niezależność, a jednocześnie nie rezygnować z potrzeby opieki i oddania. Musisz zająć się swoją "wewnętrzną dziewczynką", pomóc jej dorosnąć, a wówczas nauczysz się wybierać właściwych mężczyzn.Książka "Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną" przez pół roku zajmowała pierwsze miejsce na niemieckiej liście bestsellerów i została przetłumaczona na 10 języków."Uważam, że jest to jedna z najważniejszych książek o kobietach, jakie powstały w ostatnich latach. Polecam ją wszystkim." - Katarzyna Miller, psychoterapeutka

Maja ... Tęsknota kobiety za silnym mężczyzną 6 czerwca 2018 26 października 2018 Beata Stefańska Mimo wielu ruchów mających na celu wyzwolenie kobiet, niezależności w życiu i w pracy, role kobiety i mężczyzny w związku ciągle są przedmiotem dyskusji, wyobrażeń i pragnień. Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną (E-book) - Ceny już od 20,93 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 5 sklepach. Zobacz inne E-poradniki, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Maria Storch w książce „Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną" odsłania wpływ wielu lat patriarchalnych relacji na współczesną, silną kobietę.

Należy do gatunków: nauki humanistyczne, psychologia. Książka Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną liczy 160 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI