Nowa Seria Dobra Książeczka 6-12 miesięcy

Nowa Seria Dobra Książeczka 6-12 miesięcy - Agnieszka Starok | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Starok
WYMIAR
7,69 MB
NAZWA PLIKU
Nowa Seria Dobra Książeczka 6-12 miesięcy.pdf
ISBN
9508334053710

OPIS

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku to taka, która ma po jednej ilustracji (przedstawiającej jedną rzecz) na stronie. Najlepiej, gdy są to zwierzęta oraz przedmioty codziennego użytku, bliskie dziecku. Oglądanie obrazków wraz z opiekunem, który nazywa przedmioty, pomaga dziecku zrozumieć znaczenie wyrazów i rozwija umiejętność mówienia. Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 6-12 miesięcy i uwzględnia ich specyficzne potrzeby.

Wygodny dla małych rączek format umożliwia samodzielne przewracanie stron. Dobra Książeczka to seria 7 książek dla najmłodszych dzieci (od 0 do 3 lat). To pierwsze tego typu książki na rynku narysowane i napisane zgodnie z najnowszymi badaniami psychologii rozwojowej.

Starok Agnieszka. Nowa Seria Dobra Książeczka 1-1,5 roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI