Nowa Seria Dobra Książeczka 2-2,5 roku

Nowa Seria Dobra Książeczka 2-2,5 roku - Agnieszka Starok | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Starok
WYMIAR
7,43 MB
NAZWA PLIKU
Nowa Seria Dobra Książeczka 2-2,5 roku.pdf
ISBN
6432547371920

OPIS

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku to taka, która rozwija słownictwo i wprowadza zdania podrzędnie złożone. Opowiada jakąś historię, ale z małą liczbą bohaterów. To za wcześnie na liczenie i nazywanie kolorów (większość dzieci potrafi poprawnie zliczyć 3 przedmioty dopiero, gdy ma 5 lat i nazwać podstawowe kolory dopiero w wieku 4 lat!). Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 24-30 miesięcy i uwzględnia ich specyficzne potrzeby.

To za wcześnie na liczenie i nazywanie kolorów (większość dzieci potrafi popraw... Opis: Seria Dobra Książeczka 2-2,5 roku - Starok Agnieszka. Seria Dobra Książeczka jest napisana i narysowana zgodnie z najnowszym stanem wiedzy psychologii rozwojowej.

2-2,5 roku - Starok Agnieszka - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI