Misia i jej mali pacjenci. Niespodziewani goście

Misia i jej mali pacjenci. Niespodziewani goście - Aniela Cholewińska-Szkolik | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aniela Cholewińska-Szkolik
WYMIAR
11,22 MB
NAZWA PLIKU
Misia i jej mali pacjenci. Niespodziewani goście.pdf
ISBN
1807369892060

OPIS

Poznaj wzruszające historie nowych pacjentów weterynarz Misi. Popik znajduje w lesie ranną sówkę. Zefir, ulubiony źrebak Misi, ma ranne kopytko i nie może biegać. Nowy piesek przyjaciółki Misi ma chore ucho, które bardzo go boli i szczeniak nie chce się bawić z Popikiem. Czy Misia pomoże zwierzakom? Jaki niesamowity gości odwiedzi Misię? Odpowiedzi na pytania znajdziesz w tych wyjątkowych opowiadaniach.Seria „Misia i jej mali pacjenci” to wzruszające, urocze i ciepłe historie, które na długo zapadną w pamięci dzieciom. Idealne do wspólnego czytania na dobranoc.

book. Read reviews from world's largest community for readers.

Jest to jej sekret. Seria Misia i jej mali pacjenci to wzruszające, urocze i ciepłe historie, które na długo zapadną w pamięci dzieciom. Czy Misia pomoże zwierzakom? Jaki niesamowity gości odwiedzi Misię? Odpowiedzi na pytania znajdziesz w tych wyjątkowych opowiadaniach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI