Khyona. We władzy srebrnego sokoła

Khyona. We władzy srebrnego sokoła - Katja Brandis | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katja Brandis
WYMIAR
5,91 MB
NAZWA PLIKU
Khyona. We władzy srebrnego sokoła.pdf
ISBN
2762448431186

OPIS

Kari wraz z rodziną spędza wakacje na Islandii. Tam spotyka srebrnego sokoła i trafia do królestwa Isslar. Jest to magiczny świat zamieszkiwany przez trolle, lodowe smoki i elfy, w którym gejzery decydują o losie, a tajemniczy młody człowiek rządzi wulkanami wyspy. Okazuje się jednak, że Kari nie trafiła tam przez przypadek. Dziewczynka jest bardzo podobna do młodego zabójcy, który ma popełnić morderstwo w imieniu księżniczki.

Jest to magiczny świat zamieszkiwany przez trolle, lodowe smoki i elfy, w którym gejzery dec jak tylko Khyona We władzy srebrnego sokoła się pojawi. Powiadomienia wysyłamy natychmiast po pojawieniu się towaru w sklepie.

Butterfly Książki - Dla dzieci i młodzieży - Literatura młodzieżowa - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na ... Khyona We władzy srebrnego sokoła Katja Brandis. Butterfly Khyona We władzy srebrnego sokoła Katja Brandis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI