Idę tam gdzie idę. Dalej. Kazik Staszewski Autobiografia (nowe wydanie)

Idę tam gdzie idę. Dalej. Kazik Staszewski Autobiografia (nowe wydanie) - Kazik Staszewski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kazik Staszewski
WYMIAR
10,14 MB
NAZWA PLIKU
Idę tam gdzie idę. Dalej. Kazik Staszewski Autobiografia (nowe wydanie).pdf
ISBN
4923693768035

OPIS

Nowe, poszerzone wydanie bestsellerowej autobiografii Kazika Staszewskiego.Dalej. Wszystko poszło dalej. Kult utrzymał platynową passę płytą „Wstyd”, wydał album koncertowy, pojawił się na ekranach kin i w Netflixie. A teraz w składzie Kultu odbyła się rewolucja. W 40 lat po debiucie Kazik znowu nagrał piosenkę, która wstrząsnęła całą Polską. „Twój ból jest lepszy niż mój” już zawsze będzie kojarzyć się z tym szczególnym czasem, gdy w 2020 roku zbiegły się epidemiczne zamknięcie i narodowe podzielenie.Idzie dalej.W rozmowie z Rafałem Księżykiem Kazik Staszewski daleki jest od powagi instytucji polskiej kultury. Odkrywa swe słabości i wybryki. Mówi o kulisach branży muzycznej, używkach i pustce. Wszystko, co słyszeliście od niego o miłości, przyjaźni, religii, polityce, zwątpieniu i nadziei, tu nabiera krwi, ciała i humoru. Dostajemy historię życia codziennego i niecodziennego w Polsce ostatniego półwiecza. Dzieciństwo w śródmieściu PRL-owskiej Warszawy. Eksplozja punk rocka. Stan wojenny oczami Świadków Jehowy. Drapieżny czas transformacji. Internetowe jatki i polityczne podziały nowego wieku. Ale też cienie wojny i komunizmu, a także współczesny, walący się świat New Jersey i Teneryfy.Rzecz opowiedziana z perspektywy równie odrębnej, jak jej bohater, a równocześnie traktująca o doświadczeniu kilku pokoleń równie uniwersalnie, jak jego piosenki.

Dalej. Kazik Staszewski Autobiografia (nowe wydanie) - Nowe, poszerzone wydanie bestsellerowej autobiografii Kazika Staszewskiego.

Kult utrzymał platynową passę płytą Wstyd, wydał album koncertowy, pojawił się na ekranach kin i w Netflixie. A teraz w składzie Kultu...

POWIĄZANE KSIĄŻKI