Rozdroże myśli w słowach i obrazach. Tom 4

Rozdroże myśli w słowach i obrazach. Tom 4 - Irena Vel Esemira Szul-mazepus | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Irena Vel Esemira Szul-mazepus
WYMIAR
5,20 MB
NAZWA PLIKU
Rozdroże myśli w słowach i obrazach. Tom 4.pdf
ISBN
2008421434294

OPIS

Jest to zbiór utworów o różnorodnej tematyce, które przeniosą odbiorcę w świat zarówno marzeń jak i rzeczywistości, ubogacając duszę o nowe doznania wprost ze świata radości i smutku, melancholii i egzystencjalnych przemyśleń.Każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie, a także będzie mógł poznać wnętrze autorki w postaci życia pisanego wierszem.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Opis: Rozdroże myśli w słowach i obrazach. Tom 4 - Szul-Mazepus Irena vel Esemira Zbiór utworów o różnorodnej tematyce, które przeniosą odbiorcę w świat zarówno marzeń jak i rzeczywistości, ubogacając duszę o nowe doznania wprost ze świata radości i smutku, melancholii i egzystencjalnych przemyśleń. Rozdroże myśli w słowach i obrazach.

Większość zawartych w tomiku wierszy ma charakter niezwykle kameralny, a wręcz intymny. Autorka skupia się na swoich przeżyciach wewnętrznych, odwołując się do towarzyszących jej emocji, myśli i uczuć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI